عکس‌نوشت

بهاری که بهاری شد

در بهار شیراز، مست می‌شوی وقتی که بهارنارنج‌ها باز می‌شوند. اما بهار ۸۷ بهارنارنج‌ها هم مست بودند. گل‌های محمدی میمند هم آمده‌بودند، مست شدند، فرش زیر پا شدند.
چشم‌ها بهاری شدند و عشق را شکوفه شدند. چشم مردم روشن شد به جمال حضرت عشق. بهار، بهاری شد و اردی‌بهشت، بهشتی.
فارس، «مفتخر» شد به حضور امام خامنه‌ای، و مزین شد به لقب «سومین حرم اهل بیت»

یازدهم اردیبهشت، سالروز بهاری شدن استان فارس است.

بهاری که بهاری شد

بهاری که بهاری شد

بهاری که بهاری شد

بهاری که بهاری شد

محمدهادی خسروی

محمدهادی خسروی ۱۲ سال است که به صورت حرفه‌ای وارد عرصه عکاسی شده است. او علاوه بر عکاسی خبری، در عکاسی معماری، صنعتی، مذهبی، طبیعت، رویداد و همایش، و تورهای مجازی تخصص دارد و تا کنون برای افراد، شرکت‌ها و ادارات مختلفی کار کرده است. او می‌تواند با درک نیاز واقعی کارفرما، بهترین و مطلوب‌ترین اثر را ارائه کند. وی همچنین عناوین و افتخارات مختلفی در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی کسب کرده است.

نوشته‌های مشابه

۱۷ دیدگاه

  1. من اون روز برااولین بار ساعت۳ از خواب بلند شدم هوا تاریک بود پیاده با مامان بزرگم رفتیم ورزشگاه حافظیه اقا اولین نفرا بودیم که رسیدیم اقا حدودا ۹ رسیدن نمییدونین چه حالی داشت وقتی اقا رو برا اولین بار از نزدیک دیدم.

  2. سلام دوست خوب ،معلومه که دلت خالی اززشتیهای روزگاره وسرشاره ازعشق به خوبیها .انشاالله که موفق باشید. برا ما هم دعا کن.یاعلی

    1. سلام. از صداوسیما، که البته خیلی دردسر داره گرفتن‌ ازشون. و از دانشگاه شیراز یا بسیج دانشجویی یا هیئت محبین دانشگاه. یادم هست یه زمانی هم سازمان ملی جوانان هم سی‌دی‌هاش رو زده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا